النترا

توسط rentacarsadmin

Rate this post

اجاره خودرو در تهران

افراد بسیاری به دلایل مختلف از جمله مسافرت و تفریح در شهرهای مختلف و نیاز به خودروهای شخصی و یا مسافرت های دسته جمعی و نیاز به خودرو های گروهی،مسایل کاری و احتیاج به ماشین های لوکس برای رفت وآمد در روز دست به اجاره ماشین میزنند.یکی از دلایلی که اجاره خودرو بسیار در آن رواج دارد به دلیل برپایی مراسم عروسی میباشد و چون این شب برای عروس و داماد شبی بسیار مهم تلقی میشود از هیچ کاری دریغ نمیکنند و حاضر به پرداخت هر هزینه ای میباشند.

اجاره خودرو معمولا به دو صورت انجام می پذیرد
۱٫کوتاه مدت
۲:بلند مدت

اجاره کوتاه مدت همان روزانه است که معمولا به مدت یک یا چند روز میباشد و گاهی کمتر از یک روز هم میشود ولی اگر مدت اجاره کمتر از ۱۰ ساعت باشد اجاره همان ۱۰ ساعت باید پرداخت شود.
اجاره بلند مدت،مدت آن بیشتر از ۲۸ روز وکمتر از ۳۶۰ روز میباشد که این نوع ازاجاره شامل مزایایی میباشد از جمله پوشش بیمه ای بر حسب نیاز اجاره کننده،اجاره خودرو جایگزین در صورت عدم رضایت و یا خرابی،اجاره تمامی خودروهای موجود در موسسه،ارایه خدمات پشتیبانی و تعمیر و نگهداری خودرو در تمام مدت اجاره،مجوز طرح ترافیک روزانه و هفتگی و….

موسسات اجاره خودرو معمولا در برخی اوقات سال پکیج هایی را ارایه میدهند که در آن معمولا قیمت ها رو کاهش میدهند و هم چنین شرایط مناسب تری را فراهم میکنند که این فرصت بسیار مناسبی برای اجاره کنندگان خودرو میباشد. اجاره خودرو دارای شرایط و مقرراتی میباشد که اجاره کننده موظف به انجام آن میباشد:
– ارایه کارت ملی
– مدارک محل اشتغال
– مدارک محل سکونت
– دو فقره چک یکی به عنوان ضمانت اندازه مبلغ خودرو مورد نظر و دیگری برای ضمانت(اگر خودرو با راننده اجاره شود نیازی به ارایه چک نیست)
– دارا بودن گواهینامه

 

كرايه اتومبيل در تهران

با توجه به گسترش شهر تهران در چند سال اخير ، دسترسي به خودروي شخصي يكي از بزرگترين دغدقه هاي ساكنين اين كلان شهر شده است.
حال با توجه به اين كه عمر متوسط خودروهاي شهر تهران ٨ سال وتردد بيش از ٢ ميليون خودرو در مسير هاي خارج از شهر تهران ، خرابي ناگهاني اين خودرو ها پيش روي مالكين ميباشد، در حال حاظر موسسه هاي اتومبيل كرايه در تهران آماده همكاري با شهروندان تهراني و حومه تهران ميباشند

rentacarsadmin
About rentacarsadmin
النترا
اجاره خودرو در تهران